Volkswagen Passat B4 produkowany OD 1993 Roku był po prostu zmodernzowanym MODELE B3. Zmieniono nadwozie i odświeżono wnętrze. Popracowano również nad zwiększeniem poziomu bezpieczeństwa je zastosowano w entierement kontrolowane strefy zgniotu, zagłówki dla pasażerów, pirotechniczne napinacze pasy bezpieczeństwa. Volkswagen Passat B1 po raz Pierwszy został zaprezentowany w 1973 Roku, zbudowany został na bazie płyty podłogowej Audi 80. W 2001 Roku pojawiła się kolejna wersja. Samochód Mia ł zwiększoną dłui ć, Szerokość i wysokość, a także wzbogacone Wyposażenie. 2009 Rok à Czas na Polo V, którego przód upodobnił się do passata B7. W 2010 roku auto zajęło 1. pozycję w plebiscycie voiture du monde de l`année. W 2017 Roku pojawiła się szósta wersja pojazdu.

W 1973 Roku miała Miejsce prezentacja kolejnego, bardzo un modelu – passata. Tuż po NIM, zadebiutował golf. Miał sur powtórzyć sukces Garbusa i Tak się też stało. Modèle ne Dziś cieszy się ogromną popularnością, a powstała w 1982 Roku wersja GTI, uważana jest za jeden z innych Hot-hatchy. Drugim Chętnie wybieranym Samochodem osobowym Klasy średniej produkowanym przez Niemiecki Koncern motoryzacyjny Volkswagen AG jest Volkswagen Passat. Pojawiła się już w 1973 Roku, a OD 2014 Roku produkowana jest jego ósma génération pojazdu. Jego nazwa pochodzi OD Wiatru morskiego, qui Wieje strefie międzyzwrotnikowej. Passat B7 produkowany OD 2010 roku i B8-zaprezentowany w 20014 Roku à nowoczesne, bogato wyposażone samochody, które zadowalają każdego, nawet najbardziej wymagającego kierowcę. Mają drapieżny, ALE elegancki Design i zastosowano w NIM Wiele Technologii wpływających na sécurité je Komfort jazdy. Volkswagen Passat CC à czterodrzwiowe coupé, które zadebiutowało na rynku w 2008 Roku. W lutteur do wersji “normalnej” passata, Volswagen Passat CC ma nieco niższe i dłuższe nadwozie, przez Co…

Czytaj więcej Kolejny-Volkswagen Passat II został zaprezentowany w październiku 1980 Roku, wyposażono Go w novateur układ Start & Stop. Katalog modeli Marki Volkswagen. MODELE Volkswagen zostały podzielone na MODELE Dostępne w salonach dealerskich w Polsce oraz pozostałe-wszystkie MODELE, których produkcję już zakończono, Bądź produkowane są na inne Rynki. Wybierz modèle samochodu je przejdé do strony z jego szczegółowym opisem. W 1996 Roku Pojawił się Passat piątej generacji.